Şamaxı RTŞ-si təhsildə fərqlənən şagirdlərə fərqlənmə attestatları təqdim edib.

 
Şəffaflıq.az xəbər verir ki, Şamaxı Rayon Təhsil Şöbəsi müdirinin müvafiq əmri ilə adları aşağıda qeyd edilən IX və XI sinif şagirdlərinə fərqlənmə attestatları verilmişdir. Qeyd edək ki, bütün yekun qiymətləri 5 olan və buraxılış imtahanlarında hər 3 fənn üzrə 75 və daha yüksək bal toplayan, məktəbdə təhsil aldığı müddətdə nümunəvi davranışı ilə fərqlənən şagirdlərə fərqlənmə attestatları verilir. Şagirdlərimizi təbrik edir, onlara gələcəkdə daha yüksək uğurlar arzulayırıq !!!
IX sinif üzrə:
1. Məmmədov Namik Emin oğlu- şəhər 9 saylı tam orta məktəb
2. Abdullayeva Əsurə Məftun qızı- şəhər 9 saylı tam orta məktəb
3. Şiraliyeva Günay Rəşad qızı-Şamaxı Avropa liseyi
4. Əsgərova Nərgiz Rövşən qızı-Şamaxı Avropa liseyi
5. Qədirzadə İlkin İlqar oğlu-Şamaxı Avropa liseyi
6. Dəmirova Nərmin Kərim qızı-Şamaxı Avropa liseyi
7. Abdullayeva Ayşən Samir qızı- şəhər 10 saylı tam orta məktəb
8. Səmədov Fərid Əli oğlu- şəhər 2 saylı tam orta məktəb
9. Əliyev Cəlil Rəsul oğlu- şəhər 2 saylı tam orta məktəb
10. Novruzov Toğrul Araz oğlu- şəhər 2 saylı tam orta məktəb
11. Məmmədov İbrahim Sahil oğlu-Göylər kənd 2 saylı tam orta məktəb
12. Fətullayeva Aysun Saleh qızı-Sabir qəsəbə tam orta məktəb
13. Qasımova Xavər Mayıl qızı-Göylər kənd 1 saylı tam orta məktəb
XI sinif üzrə:
1. Əfəndiyeva Məlahət Rəhim qızı- şəhər 1 saylı tam orta məktəb
2. Qaniyeva Alsu Zahir qızı- şəhər 1 saylı tam orta məktəb
3. Hacıyeva Ülkər Samir qızı- şəhər 1 saylı tam orta məktəb
4. Şərifova Zinət Mansur qızı-Göylər kənd 1 saylı tam orta məktəb
5. Yolçuyeva Fidan Vüqar qızı-Kərkənc kənd tam orta məktəb
6. Babayeva Bəyim Səməd qızı- şəhər 2 saylı tam orta məktəb
7. Hümbətov Ədalət İlqar oğlu- şəhər 2 saylı tam orta məktəb
8. Əfəndiyeva Röya Vüqar qızı-Çuxuryurd kənd tam orta məktəb
9. Quliyeva Əfsanə Əfqan qızı-Şamaxı Avropa liseyi
10. Məhərrəmli Mösim Səfa oğlu-Şamaxı Avropa liseyi
шаблоны для dle 11.2


Facebook-da paylaş


{sape_links}{sape_article}